KLIPNewsEDMPOP

Svetoznámy MARSHMELLO má pre teba jasný odkaz. POTREBUJEM ŤA PRI SEBE!

Mladý americký DJ a producent elektronickej hudby svetovú scénu ovláda už nejeden rok. So svojím prvým štúdiovým albumom debutoval v roku 2016, odkedy má za sebou naozaj množstvo hitov. Len donedávna nám zo všetkých kútov znelo do hláv minuloročné HAPPIER. Žeby sme tu ale tentoraz mali megahit opäť s krásnym odkazom?

View this post on Instagram

Hello…it’s me

A post shared by marshmello (@marshmellomusic) on

Aktuálne vydal von krásny vizuál skladby HERE WITH ME, ktorá v sebe nesie rovnako krásnu myšlienku. Song vyšiel von už mesiac dozadu, no samotný klip má aj tak za pár dní už 3 milióny views na konte. A to číslo ešte určite omnoho porastie. Príbeh pesničky je inšpirovaný realitou, a teda životom muža-požiarnika, ktorý sa svojej práci poctivo venuje už celých 18 rokov.

„Can I tell you something, just between you and me? When I hear your voice, I’m finally free.“

K DJ-ovi, ktorý si svoju tvár pred svetom neustále skrýva, sa na tejto veci pridalo švédske elektronické trio CHVRCHES a ich spoločný výsledok jednoducho určite stojí za to! Zaujímavosťou je, že okrem peknej myšlienky v sebe song nesie i reálnu pomoc. Skladba totiž hlása pomoc organizáciám, ktoré pomáhajú práve rodinám požiarnikov po celom svete.

@stančo

Komentáre

Odporúčame