KLIPNewsLatinoPOP

Výstrih až po pupok. JENNIFER LOPEZ má pre teba čerstvú medicínku

Kto by to bol povedal, že legendárna americká herečka, speváčka a sen mnohých chlapcov i mužov, Jennifer Lopez, tento rok oslávi svoju 50-tku? Veru tak, čas nezastavíš, hoci pri nej by sme o tomto fakte mohli polemizovať celkom dlho, keďže svojím výzorom stále vie schovať o generáciu mladšie žienky. Čo si pre nás J-Lo aktuálne pripravila?

Nuž, čo si budeme klamať… asi od vždy jej to viacej pristalo v hereckých úlohách, než na hudobných počinoch. Tam však vždy vie vody trošku rozbúriť minimálne s kvalitnou produkciou podkladu alebo minimálne výzorom, ktorý dnes (žiaľ) predáva asi všetko. O kvalite spevu sa tu teda opäť veľmi baviť nemôžeme.

Najnovšie sa J-Lo predstavila so svojím úplne čerstvým klipom ku len pár dní starému songu MEDICINE. Dostávame doslova „kolotočársky“ vizuál, ktorému opäť kraľuje samozrejem Jennifer so svojím výstrihom, ktorý opäť rada vystavuje na obdiv zrakom všetkých fans. Malý priestor v skladbe dostal rapper French Montana. Skrátka, máme tu v konečnom dôsledku celkom príjemnú rádiovku. Vychutnaj si to aj ty!

Albumy od FRENCH MONTANA vieš pozrieť aj u nás na shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame