KLIPNewsPOP

SIMA v angličtine? Vypočuj si novú verziu skladby SPOLU!

Ku koncu roka sme sa dočkali skvelého druhého štúdiového albumu od Simy, ktorý niesol názov PODLA SEBA. Projekt si u fanúšikov získal obrovskú podporu Sima sa pevne usadila na poste medzi najžiadanejšími slovenskými interprétkami. Rada si taktiež ale v hudbe skúša i nejaké tie nové výzvy, preto sme sa aktuálne od nej dočkali čohosi špeciálneho!

View this post on Instagram

A post shared by SIMA (@simonahegerova) on

jedným z mnohých hitov albumu PODLA SEBA bola krásna skladba SPOLU. Tá sa v závere tracklistu dočkala aj svojej akustickej verzie, no tam sa experimentovanie nezastavilo. Nedávno som ti písal o mladej američanke so slovenskými koreňmi, Jane Kotysan, ktorá skladbu prespievala. S ňou sa Sima neskôr spojila, aby spoločne pre tento fanúšikmi obľúbený song vytvorili anglický text!

Posledné obdobie sa teda pracovalo na úplne novej verzii skladby, ktorá konečne vyšla na svetlo sveta. Máš teda unikátnu možnosť vypočuť si song TOGETHER, ktorý dostal jednak nový videoklip, ale máš samozrejme jedinečnú príležitosť vypočuť si Simu na jej vlastnej skladbe v angličtine!

Album PODLA SEBA spolu s novým merchom vieš pozrieť stále na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame