News

Vie tvoja mama, čo je to námrd? Odpoveď nájde na albume Robina Zoota a DJ Rustyho

Českí bratia z Milion+ idú ako stroje. Tento label vydáva track za trackom, album za albumom a spoluprácu za spoluprácou. Už dlho som nevidel takto systematickú prácu, ktorá by prinášala zaslúžene ovocie v podobe vernosti fanúšikov. Dnes sa pozrieme na ďalší projekt z M+, ktorý dali dokopy Robin Zoot a DJ Rusty.

Vie tvoja mama, čo je to námrd? Odpoveď nájde na albume Robina Zoota a DJ Rustyho

Album sa bude volať Tvoje Máma Ví Co Je Námrd, čiže skrátene TMVCJN. Prvý dojem zaujal a druhý taktiež. Pretože cover albumu je naozaj podarený a po dlhšej dobe tu máme niečo originálnejšie. Jeho tvorcom je Andreas Gold, takže posielame pochvalu. Okrem týchto faktov už poznáme aj tracklist, ktorý pozostáva z 11 vecí. Na ňom môžete nájsť hostí iba z M+, konkrétne to sú  Yzomandias, Hasan, Nik Tendo, Jickson a Koky, čiže vzájomná chémia medzi rappermi by mala byť výborná. Release albumu bude prebiehať v Merch Or Die v Prahe, kde si môžete zakúpiť okrem albumu aj merch a stretnúť sa s členmi Milion+. Facebook event nájdete tu.

Na svete sú už skladby Lunapark a Quattro, pričom už túto nedeľu sa k ním pridá aj Emma Smetana feat. Nik Tendo & Yzomandias.

Tracklist:

Intro

Lunapark

Ano Šéfe

Vindaloo (feat. Jickson)

Lovim Love (feat. Koky)

Vem Ho Do Huby (Skit)

Emma Smetana (feat. Nik Tendo & Yzomandias)

Quattro

Vražda Smrt Zabití

Žlutej Sníh (feat. Hasan & DJ Rusty)

Česká Florida

 

IG: @robinzootplus @rusty_yyy @milionplus

FB: https://www.facebook.com/robinzootplus/

https://www.facebook.com/milionplusent

Komentáre

Odporúčame