NewsHIP-HOP

Keď chceš byť s ALESS na párty, nechytaj ju za riť. Ako znie nový track?

Aj ty už veľmi nedočkavo celé mesiace očakávaš novučičký album od mladučkej rapperky Aless? Projekt mal svetlo sveta uzrieť už minulý rok, no nestalo sa tak… aktuálne je však vydanie konečne na spadnutie. Kedy sa ho dočkáš? A ako znie nový track PLÁN? To všetko sa dnes dočítaš presne tu!

Tretí štúdiový album od Aless nesie veľmi výstižný názov DRUHÁ ŠANCA. Za ním sa skrýva príbeh toho, aké neľahké obdobie má Aless za sebou. Jej osobný i kariérny život prešiel za posledné dva roky nejednou neľahkou skúškou, a tak pocity a vnemy z týchto skúseností vytvorili dozaista silné jadro nadchádzajúceho počinu.

Oficiálny zoznam hostí albumu zostáva skrytý, no viem ti s istotou prezradiť, že tracklist ponesie 13 silných vecí. Singel KRÁĽOVNÁ NOCI so Sharlotou je vonku už nejaký ten čas a teší sa veľkej obľube. Podarí sa to aj novinke s názvom PLÁN? Tú môžeme pokojne označiť za jednu z technicky najlepších veci Alessinej doterajšej tvorby. Presvedčila nás, že progres robí neustále a s klipom od Martina Mika do hudby od The Glowsticks to len potvrdzuje.

Presne dnes je ten deň, kedy sa spúšťa na našom shope predpredaj albumu DRUHÁ ŠANCA aj spoločne s krásnym novým merchom. Všetky objednávky budú na ceste už 22. apríla.

Tu nájdeš PREDPREDAJ albumu DRUHÁ ŠANCA, skontroluj to!

@stančo

Komentáre

Odporúčame