NewsHIP-HOP

P.A.T.: Ja som hip-hop a nemusím byť 20 rokov na scéne (NOVINKA)

Od posledného albumu FRANTO Pouličného autora tónov neuplynulo ani niekoľko mesiacov, keď sa začali objavovať prvé náznaky toho, žeby sme sa v blízkej doby mali dočkať jeho ďalšieho sóla. Popri chystanom projekte crew MPP, o ktorom sa pomaly hovorí, sa tak dočkáme nového albumu od P.A.T. už tento máj!

View this post on Instagram

DNES SA NATACA PRVY KLIP K ALBUMU REVENANT !!!

A post shared by P.A.T (Pouličný Autor Tónov) (@poulicny_autor_tonov) on

Projekt ponesie názov REVENANT a dnes sme sa dočkali nového klipu, ktorý album vo veľkom promuje. Dátum jeho vydania sa tak stanovuje na 5.5.19 a my si dovtedy môžme skrátiť čakanie práve spomínanou novinkou. Nový singel i s klipom sa volá TÁTA JE SPÁTKY, čo boli v podstate i vôbec prvé narážky na to, že sa čosi nové varí a pečie. A podľa všetkého si P.A.T. servítky pred ústa dávať opäť raz nemieni.

Album by preto mal byť opäť raz možno tvrdým raprezentom, ktorý sa ukazuje i na dnešnej novinke. Klip z pivníc a mäsiarní pôsobí drsným dojmom a Frantove bary taktiež nie sú nič jemné. Ušlo sa totiž čosi i už Frantom spomínanému ADissovi, či Hafnerovi. Ako nový track teda znie? Vypočuj si nižšie!

Albumy a merch Pouličného autora tónov si vieš pozrieť na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame