NewsHIP-HOP

RYTMUS chce ísť príkladom… pri šoférovaní nebude používať mobil

Medzi „známymi tvárami“ showbiznisu častokrát panuje pohodová atmosféra, kedy sa známejší ľudia medzi sebou spoznajú, prehodia slovko-dve na rôznych akciách, a tak sa prostredníctvom médií môže zdať, že ide o čosi ako kamarátstvo.

Rytmus bol v minulosti dokonca i hosťom v Sajfovej internetovej showke lvl.Lama a všetko vyzeralo tak, že majú dobré vzťahy. Nie žeby sa teraz pokazili, ale Rytmus včera v priebehu dňa potreboval isté veci voči Sajfovi dať na pravú mieru. Čo bolo príčinou?

Pokiaľ oboch pánov sleduješ na ich instagramových profiloch, vieš, že Rytmus sa častokrát so svojimi fans spája prostredníctvom livestreamov. O čosi podobné sa v minulých dňoch pokúsil i sám Sajfa, ktorý mal rovno to „šťastie“, že jeho livestream okrem fanúšikov videli aj páni policajti… ale naozaj LIVE. Zacvakal pokutu a v rámci pohodového rozhovoru utrúsil aj čosi o tom, že Rytmus predsa takto livestreamuje pravidelne. A tak sa Paťo vyjadril späť.

Rytmusove CDs a merch nájdeš vo veľkom výbere na našom shope

Podľa jeho instastoriek sa mu nepáčilo, že Sajfa v tejto situácii spomenul práve jeho meno. Na druhej strane ale priznal, že vzhľadom na to, že obaja sú nadchádzajúci otcovia, mali by sa chovať s určitou dávkou zodpovednosti. Preto vyhlásil, že odteraz ho už používať telefón za volantom neuvidíme. Veľmi pekné gesto, ktorého myšlienku sme sa preto rozhodli rozšíriť aj my. Záznam Sajfovho livestreamu prikladáme nižšie, urob si vlastný názor.

@stančo

Komentáre

Odporúčame