NewsPOP

Kauza okolo pedofílie MICHAELA JACKSONA pokračuje. Nie všetko je tak, ako tvrdí dokument LEAVING NEVERLAND

Tento rok si budeme pripomínať už 10.te výročie úmrtia nesmrteľného kráľa popu. Michael Jackson nás v roku 2009 fyzicky navždy opustil následkom údajného predávkovania sa liekmi. V priebehu začiatku tohto roka sa naprieč svetovými médiami preberal kontroverzný dokument LEAVING NEVERLAND, ktorý fanúšikovskú základňu MJ-a rozdelil na dva tábory. Údajne totiž potvrdil Michaelovu pedofíliu.

Hlavným zdrojom dokumentu LEAVING NEVERLAND boli dve z údajných Jacksonových obetí, ktoré sú dnes už dospelými muži s rodinami. Celý prípad sa tak po rokoch opätovne „otvoril“, napriek tomu, že v čase, kedy problém bol aktuálny, bol Michael vyhlásený súdom za nevinného. A tak ho aj väčšina ľudí dodnes naozaj vníma. A postupne sa fanúšikovia zmobilizovali a začali vychádzať von s „protidokumentami“ ako napríklad ENTERING NEVERLAND, ktoré informácie svojho negatívneho predchodcu faktograficky popierajú.

Nesedia napríklad roky. Jedna z obetí tvrdí, že ako chlapec bol zneužívaný na vlakovej stanici ranču Neverland v rokoch 1988 až 1992. Stanica bola pritom postavená až v roku 1993. To je iba pre predstavu jeden z mnohých nedostatkov, ktoré postupne vychádzajú na povrch. Michaelova rodina sa aktuálne konečne taktiež  rozhodla zakročiť a obhájiť meno kráľa popu. Práve jednou z obetí bol istý Wade Robson, z ktorým kedysi chodila Jacksonova neter Brandi. Tá sa momentálne rozrozprávala o tom, že z Wadea sa v jednom čase stal klamár, ktorý prekrúcal veci na bežnom poriadku. Samozrejme, hlavne za cenu toho, že mu to malo priniesť istý finančný obnos… viac k tomu asi dodať netreba.

Posledný Michaelov posmrtný album XSCAPE stále nájdeš na našom shope TU

@stančo

Komentáre

Odporúčame