NewsEDMPOP

Rok zosnulý AVICII vydá svoj posmrtný album

Mladý švédsky hudobný producent svetových rozmerov, Avicii, nás náhle opustil už takmer rok dozadu. Nebolo tajomstvom, že na druhý svet odišiel s množstvom nevydaných songov, ktoré mali ambície stať sa novými hitmijeho bohatej hudobnej kariéry. Teraz rok po jeho smrti však táto časť jeho tvorby dostane svoju druhú šancu!

V priebehu pár dní, a teda už konkrétne 10.teho apríla sa dočkáme prvého songu z Aviciiho posmrtného albumu s jednoduchým názvom „TIM“. Tento názov zvolili tvorcovia tohto počinu práve podľa rodného mena zosnulého producenta. Tim Bergling sa tak dočká hotového projektu, na ktorom pracoval ešte pred svojou smrťou. Zanechal po sebe množstvo nedokončených vecí, poznámok, či správ, ktoré sa ľudia jemu blízki a blízki hudbe rozhodli konečne skompletizovať a ponúknuť tak fanúšikom krásny darček.

Samotný album by mal vyjsť už 6.teho júna 2019. Výťažky z predajov pôjdu na Tim Bergling Foundation, ktorú jeho rodina založila po tom, ako producent a DJ spáchal následkami psychických problémov samovraždu. Peniaze tak pôjdu na pomoc ľuďom, aby sa takejto neľahkej životnej situácii vyhli.

Aviciiho doterajšie albumy vieš stále nájsť na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame