NewsHIP-HOP

Egova PAPULA trhá hlavy hejterom. V novom klipe sa s Dalybom vozí mestom v bugine

Ak aj ty patríš medzi skalných fans Kontrafaktu, určite aj ty už netrpezlivo očakávaš nový Egov singel, ktorý promuje už nejaký ten piatok. Na jeho sociálnych sieťach sme mohli nájsť už nejeden teasing na skladbu PAPULA a dnes je konečne ten deň, kedy je táto jedinečná vec vonku. Dovoľ mi ti ju exkluzívne predstaviť!

TIBOR KUNA

Po Egovom prvom /jedinom/ sólo albume PRECEDENS z konca roka 2017 sa na vlastných singloch ukázal len veľmi zriedka, väčšinou sme ho zachytili len na nejakých tých spoluprácach. Možno i práve preto sme boli ako fanúšikovia veľmi hladní po nových plnohodnotných veciach a dnes je konečne deň, kedy sa nás Egáč rozhodol nakŕmiť.

Možno singel PAPULA na prvé vypočutie nepochopíš. A možno áno, nekričme dopredu.. no za mňa je Egova lyrika už tak veľmi ďaleko a prekombinovaná, že tam vieš na každé ďalšie vypočutie nájsť čosi nové. Nový príbeh, nový odkaz, novú slovnú hračku. Jednoducho a stručne… Ego opäť dokázal, že na vrchol slovenskej scény právom patrí. Čo si o tom myslíš? Nechaj nám tvoj názor v komentári!

Egove albumy aj merch nájdeš len na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame