NewsHIP-HOP

DRAKE sa ukázal v outfite za 1 000 000 amerických dolárov!

Už od roku 2007 sa Drake zapisuje do hláv všetkých rapových fanúšikov. Častokrát je označovaný za aktuálne TOP svetového rappera na scéne, čo sa zvykne často stretnúť i s protinázorom, že najlepším je Kendrick Lamar kvôli tomu, že sa párkrát prevalilo, že Drake si nie všetky texty píše sám. Napriek tomu na tom pomyslenom vrchole predsa len stojí a k takémuto postu určite patrí i vizuálna stránka.

View this post on Instagram

Chromin Gold for the 6

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Americkí rapperi takýchto rozmerov sa teda obliekajú do toho, čo je aktuálne najviac „in“, resp. čo sa hodí k ich spoločenskému statusu. A neboja sa v tom byť vôbec žiadni chválenkári, ba práve naopak. Plody svojej práce veľmi radi ukazujú a tento aspekt ich práce sa rozhodol využiť mladý americký youtuber Kofi na svojom kanály UNKNOWN VLOGS v sérii, kde predstavuje rôzne drahé outfity.

Vo svojom najnovšom diely zavítal do backstagu k práve k samotnému Drakeovi a predstavil tak svetu jeho skutočne luxusný outfit. Si zvedavý, čo všetko a v akých sumách má @champagnepapi oblečené? Sleduj video až do konca!

Drakeove albumy a merch vieš pozrieť na našom shope!

@stančo

Komentáre

Odporúčame