KLIPNewsPOPRnB

Speváčka CIARA sa blázni nahá vo vani. Odoláš jej krivkám?

Táto snedá 33-ročná kráska z Texasu sa toho teda vôbec nebojí. Ciara, ktorej rodné meno je „princezná“ sa rozhodla vrátiť sa na scénu skutočne vo veľkom štýle. Od roku 2002 sa je v hudbe aktívna a jej domácimi žánrami sú pop a taktiež RnB. Ako znie jej nový song?

Vizuál skladby THINKIN BOUT YOU dorazil len pár hodín po zverejnení oficiálneho audia. Tento klip si myslím poteší predovšetkým pánske očká, keďže rovno na úvod máme scénu, kde sa nahá Ciara blázni zakrytá len penou vo vani. A veru, je sa na čo pozerať. Možno sa stane, že zabudneš, že ti do tých záberov vôbec hraje aj nejaká skladba.

Potom sa však scénka začne meniť, nanešťastie sa Ciara oblečie a tu už začneš vnímať rytmy songu THINKIN BOUT YOU. Hneď na to ale hlavinu opäť stratíš, keď v rámci peknučkých tanečkov začne znovu vrtieť riťkou. Hm, no ale tak prejdime aj k nejakým faktom. Táto skladba by mala byť predjedlom pred chystanou siedmou štúdiovkou BEAUTY MARKS, ktorá dorazí už tento rok. Bude tak nasledovať posledný album spred celých štyroch rokov.

@stančo

Komentáre

Odporúčame