News

Smutná správa: Známy rapper NIPSEY HUSSLE bol zastrelený dnes v noci

Tragická správa obletela celý (nielen hudobný) svet. Rapper Nipsey Hussle (vl. menom Ermias Davidson Asghedom bol zastrelený v uliciach Los Angeles v noci z nedele na pondelok neďaleko obchodu s oblečením, s ktorým spolupracoval.

View this post on Instagram

Don Hussle By @kodaklens

A post shared by Nipsey Hussle (@nipseyhussle) on

Výstrely, ktoré sa ozvali v skorých ranných hodinách zasiahli tri osoby. Všetky obete  boli prevezené do nemocnice, avšak  33-ročný Nipsey Hussle zraneniam podľahol. Bližšie informácie o čine zatiaľ nie sú známe a budú updatované, podľa rôznych vyjadrení však  môžeme súdiť, že sa jednalo zrejme o násile páchané členmi gangov, ktoré predstavuje v Spojených štátoch stále veľký sociálny problém.

Nipsey mal pomerne úspešnú karéru, v ktorej spolupracoval s menami ako Drake, Kendrick Lamar, Ty Dolla Sign, či Young Thug. Presadil sa najmä vďaka svojim početným mixtapom, ale úspech zožal aj jeho jediný album Victory Lap, ktorý bol nominovaný na cenu Grammy za najlepší rapový album. Tú si však nakoniec pripísala rapperka Cardi B.

Smutná správa spoza veľkej mláky šokovala tisícky fanúšikov po celom svete a nenechala chladným ani Nipseyho „kolegov“ z hudobnej branže. Úprimnú sústrasť a prianie pokojného odpočinku mu už od rána stihli vysloviť tie najväčšie hviezdy hudobného neba ako Rihanna, Ice Cube, Pharell Williams, či J.Cole.

Takým paradoxom a smutnou iróniou osudu je posledný status Nipseyho Husslea na sociálnej sieti Twitter. Rapper sa v ňom vyjadril, že „Mať silných nepriateľov je požehnanie„. Či, ale Nipsey niečo očakával, alebo svojím vyjadrením niečo nznačoval, ťažko usudzovať.

Nám neostáva, než sa pridať ku kondolenciám a zaželať všetko dobré tam hore. Ďalšie informácie budeme updatovať. R.I.P. Nipsey Hussle.

Komentáre

Odporúčame