NewsROCK

BRAŇO MOJSEJ sa stáva prezidentským kandidátom! Budeš ho voliť aj ty?

Obdobie volieb slovenského prezidenta sa týmto víkendom definitívne skončilo. V sobotu vo večerných hodinách sa prvou slovenskou prezidentkou stala Zuzana Čaputová, ktorá v druhom kole volieb zvíťazila nad Marošom Šefčovičom. Hlava štátu je tak na nasledujúcich 5 rokov celkom jasná, no čo príde potom? Dovoľ mi to načrtnúť v tomto rýchlom ozname!

Tvár Braňa Mojseja je verejnosti známa už naozaj dlhé roky. Hudbe sa venuje už od svojich mladých rokov, no Slovensku sa naplno ukázal až spoločne so svojou niekdajšou manželkou Norou, s ktorou roky kraľovali televíznym obrazovkám. V muzike zostal aj dlho po rozvode a z televíznych obrazoviek nikdy celkom nezmizol. V priebehu nedávnej minulosti sme sa dočkali viacerých projektov z jeho tvorby a pomerne pevne sa usadil na svojou YouTube MediaPoint. Nedávno sa tiež rozšírilo, že si založil vlastnú protialkoholickú kliniku, kde sa rozhodol pomáhať ľuďom, ktorí podľahli závislosti na metle ľudstva, ako kedysi on sám.

Čo si však pre nás všetkých pripravil aktuálne? Podľa nadpisu už určite tušíš… Braňo Mojsej sa deň po ukončení prezidentských volieb rozhodol výjsť na svetlo sveta so svojím zásadným vyhlásením. Na jeho novozaloženom kanále vydal video, ktoré sa čoskoro rozšíri pomedzi všetkých Slovákov. Stáva sa totiž prvým oficiálnym kandidátom na prezidenta vo voľbách v roku 2024! No čo, žeby Slovensko čakali lepšie časy?

@stančo

Komentáre

Odporúčame