KLIPNewsHIP-HOP

KALI si do svojho života už nepustí nikoho navyše. Sleduj nový klip!

Len v týchto dňoch sa skončilo veľkolepé Kaliho DOVI DOPO TOUR, ktoré prebehlo samozrejme k rovnomennému albumu. Ten vyšiel von ako náhrada sľubovanej výberovky, ktorá sa z technických príčin nakoniec neuskutočnila. My sme však radi, že Kali sa na svojich fans nevykašľal a pripravil si pre nás samé krásne veci.

Tour k albumu DOVI DOPO prebehla po celom Slovensku i Česku. Veľkým úspechom bolo, že Kalimu sa ako tretiemu slovenskému rapperovi po Rytmusovi a Separovi podarilo vypredať 5-tisícovú bratislavskú Hant Arénu. V ten istý deň si zároveň prevzal ocenenie 7-násobnej platinovej platne za predaj nosičov!

Kľudne teda môžme vyhlásiť, že Kali aktuálne stojí na vrchole svojej kariéry. Predsa len sa však na istý čas asi viac uvoľní a bude sa venovať svojej rozrastajúcej sa rodinke. Na fans však nezabúda ani teraz a vydáva nám nový videoklip! Jedná sa o novú vec s názvom NEPUSTÍM, ktorej neobyčajný vizuál si na na starosti vzal Mišo Nemtuda so svojim A-teamom. Máme tu veľmi pohodový track, kde sa na produkcii predviedol Hoodini a gitarou skladbu doplnil Pít Bulík. Kali ti porozpráva o tom, čo a koho si už viac do života nepustí, tak to precíť spoločne s ním!

Kaliho posledný album DOVI DOPO stále nájdeš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame