NewsPOP

Kontroverzná BILLIE EILISH predstavila svetu svoj debutový album

Má len 17 rokov, no už dva roky dobýja svet hudby veľmi originálnym spôsobom. Jej hudba je plná emócií, no takých, aké nenájdeš len tak bežne v rádiách. Jej klipy majú desiatky až stovky miliónov zhliadnutí a aktuálne svetu predstavuje svoj debutový album. 

View this post on Instagram

screamin daddy like you need a father

A post shared by BILLIE EILISH (@wherearetheavocados) on

Projekt When We All Fall Asleep, Where Do We Go? je bez pochýb veľmi špecifickým a originálnym. Spoločne s jeho spustením vyšiel vo večerných hodinách nášho času i čerstvý videoklip ku skladbe BAD GUY a Billie nezostala svojej povesti nič dlžná. Uletený klip plný tanečkov a atmosferický song dosiahli za jedinú noc takmer 7 miliónov views. Solídne, no nie?

“The contrast between having 14 songs that sound completely different but all make sense with each other that sound like one body of work, I feel like I’m most proud of that.“

Podľa jej vlastných slov do svojho debutu vložili extrémne veľa síl. V partnerstve so Spotify mohli jej fanúšikovia v Los Angeles navštíviť jedinečnú prehliadku setov inšpirovaných práve skladbami zo samotného albumu. V takejto podobe sa mohli fans doslova fyzicky ponoriť do hudby svojej obľúbenkyne.  Billie je stále plná očakávaní a nervozity zároveň z toho, čo jej fanúšikovia na debutový projekt povedia. Doterajšie reakcie sú však predzvesťou veľkého úspechu!

Album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? si v predpredaji môžeš čeknúť na našom shope!

@stančo

Komentáre

Odporúčame