NewsHIP-HOP

YELAWOLF vydáva očakávaný album TRUNK MUZIK 3 a spoluprácu s MGK!

Yelawolf už roky patrí medzi tých rapperov scény, ktorí nejdú vždy s prúdom. Jeho vývoj je však značný a najviac sa ľuďom zapísal do pamäte so svojím nijako nezameniteľným imidžom rapujúceho cowboya. Na jeho tele snáď nenájdeš nepotetovaného kúsku kože a jeho hudba je vždy čímsi okorenená. A aktuálne sa od neho dočkávame už piateho štúdiového albumu.

Nový projekt TRUNK MUZIK 3 k nám dorazil včera vo večerných hodinách a všetky skladby rovno pribudli na YouTube. Projekt vyšiel pod Eminemovým labelom ShadyRecords a dočkali sme sa opäť i nejakých tých typických Yelawolfových trackov. Celkovo je album veľmi príjemnym, o čom sa môžeš samozrejme už presvedčiť i ty na všetkých digitálnych platformách.

Yelawolf odpromoval TRUNK MUZIK 3 nanajvýš rapovo. Nedávno totiž vydal diss, kde si nedal servítku pred ústa pred menami ako G-Eazy a Post Malone. Práve v tomto disse spomenul i Machine Gun Kellyho, že k nemu sa vyjadrí až na chystanom albume… dnes je to konečne vonku… a nejedná sa o diss ale spoluprácu! Ktovie ako to niesol Eminem?

Yelawolfove albumy nájdeš aj na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame