NewsPOP

Veronika Strapková sa pýta Kam? v novej skladbe

Okúzlujúcu speváčku Veroniku Strapkovú už zrejme poznáš aj ty. Pôsobenie v televíznej show Hlas Česko Slovenska, kde pôsobila pod ochrannámi krídlami Majka Spirita,  jej otvorilo brány do hudobného sveta. Práve hudobné súťaže pomáhajú mladým a talentovaným spevákom/speváčkam, no väčšina z nich túto šancu dostatočne nevyužije. Veronike sa to našťastie podarilo, momentálne pôsobí pod labelom Spirit Music, pod ktorým vydala svoj debutový album Puzzle.

Pred niekoľkými hodinami si pre nás Veronika pripravila nový track, ktorý nesie jednoduchý názov Kam?, ktorým sa pýta kam nás vedie náš štát. v názve skladby sa taktiež objavil hashtag #zakvalitnýživot, ku ktorému sa vyjadrila samotná autroka.

#zakvalitnýživot lebo to si zaslúži každý človek. Preto Vzikla táto pieseň. Pretože niekedy, je mi smutno z toho, keď vidím že nie všetko je tak, ako byť má a môže. Príjemné počúvanie

Ak chceš seba alebo svoju polovičku potešiť, na našom shope okrem hromady iných, nájdeš aj vyššie spomínaný debut PUZZLE, či merch k tomuto albumu.

Komentáre

Odporúčame