News

Logic vydal knihu spolu so soundtrackom k nej

Nie je veľmi zvyčajné že by rapper napísal a vydal knihu. Nehovoríme teraz o biografii, alebo nejakých útržkoch, či zážitkoch z koncertnej tour. Reč je o plnohodnotnom románe s dejom, ktorý napísal sám Logic a 26.ho marca ju vydáva spolu s originálnym soundtrackom. S týmto netradičným úspechom sa pochválil aj na svojich sociálnych sieťach.

Logic, vlastným menom Sir Robert Hall (29) je meno dobre známe aj u nás, svedčí o tom fakt , že si kvôli nemu zmenil pseudonym aj český Yzomandias. Je to veľmi aktívny, pozitívne ladený MC, ktorý má rád videohry a občas v rámci koncertu skladá rubikovu kocku za veľmi krátky čas. Kým jeho fanúšikovia čakajú na nový album, ktorý by mal vyjsť tento rok, ponúkol im niečo z iného súdka, konkrétne knihu, ktorú sám napísal pod menom Bobby Hall. Dielo nesie názov „Supermarket“ a jedná sa o vtipný psychologický thriller o chlapcovi, pracujúcom v supermarkete, v ktorom sa jedného dňa udeje niečo strašné.

Ku knihe vydáva rapper aj soundtrack s rovnomenným názvom, ktorý by mal podčiarkovať atmosféru a feeling tohoto jeho románu. Na nosiči sa nachádza 13 vecí a ak máš rád Logicovu hudbu a myslíš, že ho dobre poznáš, tak budeš určite prekvapený, pretože to neznie ako nič, čo doteraz vydal. Okrem  rapu je tam aj veľa experimentálnych prvkov, elektro, pop, spev a hlavne vo veľkej miere rock. K tomuto žánru má tento projekt zrejme aj najbližšie. Určite to však stojí za vypočutie, je tam veľa emócií a ako poznáme Logica, určite bude mať aj čo povedať, čo sa obsahovej stránky týka.

Soundtrack spolu s knihou vyšiel len pred pár hodinami, ale je možné ho už počuť na Logicových streamovacích platformách ale aj na Youtube kanáli jeho vydavateľstva Visionary Music Group.

Malá zaujímavosť: Logic predpovedal vydanie svojej knihy už na coveri jedného zo starších albumov, konkrétne Bobby Tarantino z roku 2016.  Rapper na ňom má na kolene položenu knihu s názvom Supermarket.

 

Komentáre

Odporúčame