NewsPOPROCK

Bystrík vydáva so svojou bandou nový album! Kedy sa ho dočkáš?

Spevák a skladateľ Bystrík sa objavil na scéne už v roku 2005, kedy vyhral autorskú súťaž Coca – Cola PopStar. V rovnakom roku vyšiel jeho prvý album – Mám čo som chcel , minulý rok hosťoval v rádiách so singlom Prajem si a sviežim tempom pokračuje aj tento rok, kedy sa chystá vydať špeciálny album so svojou kapelou s názvom – Na kráľovej holi. 

Názov albumu prezrádza, že sa môžeme tešiť na zmenu oproti klasickému popovému albumu, ktorý by ste možno očakávali. Bystrík banda vydáva CD, ktoré oslavuje obľúbené slovenské piesne. Jedným z najkrajších je singel Na kráľovej holi, ktorý Bystríkovi prirástol k srdcu.

,,Na Kráľovej holi je naša srdcová skladba, myslíme si, že je jednou z najkrajších ľudových piesní. Má silný, až taký hymnický nádych a keď ju hráme na koncertoch, zažívame spolu s publikom úžasnú atmosféru. Piesni sme pozmenili charakter a dali sme ju do takého nášho ,,Bystríkovského’’ zvuku. V skladbe môžete počuť aj trúbku a banjo, čo je celkom nezvyčajné. Doterajšie reakcie sú pozitívne, ktorým sa veľmi tešíme a zároveň veríme, že naša verzia skladby Na Kráľovej holi sa bude páčiť aj ostatným poslucháčom,‘’ opisuje Bystrík.

Okrem štúdiového albumu kapela chystá klip k singlu, krst albumu, nový duet a ďalšie prekvapenia pre svojich fanúšikov, takže sa určite oplatí sledovať tohto interpreta! Krst CD spojený s príjemným koncertom sa bude konať v letnej záhrade Amfik Cafe v Trnave dňa 17.5.2019. Okrem Bystrík bandy vystúpia aj šikovné dievčatá zo zoskupenia Ukitas. Vstupenky si budete môcť zakúpiť TU. Viac informácií už čoskoro na www.bystrik.com

Komentáre

Odporúčame