NewsHIP-HOP

Kráľ je späť? RYTMUS sa v novej skladbe vracia späť do časov BENGORO!

Už dávno dokázal, že tvrdá práca, cieľavedomosť a odhodlanie plniť si svoje vlastné vízie je pre neho každodenná realita. Každý ďalší album prekonáva čísla predajnosti i interakcie s fanúšikmi. Za tie roky sa však jeho štýl prirodzene posunul kdesi ďalej… až si aktuálne povedal, že vyskúša urobiť malý krok späť…

Práve preťo dnes rytmus na svojom YouTube kanály zverejňuje pravdepodobne prvú časť svojej novej série s názvom BENGOROVKY. Všetci si veľmi dobre pamätáme na jeho úspešné RAPÍKY STAREJ MATERE, ktorými nás zásoboval istú dobu pred vydaním svojho aktuálne posledného sóla KRSTNÝ OTEC. Teraz sa dočkávame návratu „starého Rytmusa“, keďže BENGOROVKY prinášajú späť  špinavý zvuk spred mnohých rokov. Do beatu od Acemana sa Paťo predviedol s lyrikou podobnou tej z časov jeho prvého sóla. Progres techniky však nepoprieš, preto tu aspoň za mňa máme nového Rytmusa so starým zvukom.

Vychutnávaj si prvé „bengorovku“ s názvom SOM S5. Dovolím si teóriu… žeby nám tento YouTubový projekt mal skrátiť čakanie na nový album Kontrafaktu? Uvidíme, ja ťa budem informovať!

Merch a albumy Rytmusa a Kontrafaktu nájdeš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame