NewsPOP

Je manželstvo MILEY CYRUS a Liama Hemswortha v ohrození?

Svetový bulvár sa posledné dni zaujíma nepeknou myšlienkou, že vzťah slávnej speváčky Miley Cyrus a herca Liama Hemswortha (hej, brat Thora) si aktuálne prechádza nie moc pozitívnym obdobím. Vraj medzi sebou „nedokážu prestať súperiť“. Žeby sa skončili medové týždne a z tvárí im spadli ružové okuliare?

Image by © Xavier Collin/Celebrity Monitor/Splash News/Corbis

Párik sa zosobášil len vo februári tohto roku, no dvojica bola za posledné roky v stále meniacom sa vzťahu snúbencov, kamarátov, opäť snúbencov, až sa to konečne vyvŕbilo do svojej najvážnejšej podoby. No ale ako píšem dnes, Miley a Liam aktuálne prežívajú takú menšiu skúšku, za ktorú údajne do veľkej miery môže i to, že Miley pridala throwback fotkou, kde má oblečené tričko známeho boybandu JonasBrothers. V tej dobe totižto chodila s Nickom Jonasom, a tak sa povráva, že Miley začali chýbať tie staré časy, kedy sa správala ako dokonalo pobláznená tínedžerka. A tie si veľmi dobre pamätáme my všetci takisto.

Samozrejme sa však páru takáto pozornosť médií vôbec nepáči, keďže sa im vŕtajú v súkromí a vyvodzujú si vlastné teórie. Na upokojenie však slúži i to, čo Miley napísala Liamovi v deň jeho narodenín: “I love how you let ME be Me.” Nuž, dúfajme, že sa všetky problémy dajú dokopy a že už čoskoro dostaneme novú dávku príjemnej muzičky!

Skvelý album YOUNGER NOW nájdeš stále na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame