NewsHIP-HOP

Môže dnes rapovať každý? YouTuber SLIMSO ti to povie z vlastného pohľadu

Slimso, Sliminko, Creeper10… nazvi ho ako chceš, ale jeho rastúci vplyv nepopreš, hahaha. Chalanisko, ktorý sa už nejaký ten rok venuje veľmi originálnej YouTube tvorbe mal k hudbe blízko už dlhší čas. Minimálne z môjho pohľadu, kedy bolo jasné, aký štýl je jeho domácim prostredím. Čo sa však stane, keď si povie f*ck it a pustí sa do rapu?

Slimso má svojský štýl humoru i celej svojej tvorby a tým si získava stále väčšiu fanbase. Hore môžeš vidieť klip ku veci ĎALŠÍ BLUNT, ktorý sa stále drží v rebríčku trendov a za týždeň má 165k zhliadnutí. Čo je teda na prvý track za takú dobu dosť solidným číslom.

Možno si to na prvýkrát nepochopil, pretože songa ĎALŠÍ BLUNT je jemne abstraktným vyjadrením rapového umenia, no príde čas, kedy to budeš chápať aj ty. Veľký hajp naokolo neho vyvolal samozrejme nespočetné reakcie ľudí, ktorí si len vyjadrujú svoj názor… a presne im sa Slimso povenoval vo svojom najnovšom videu, kde im jednak odpovedal, ale zároveň sa ti pokúsil i priblížiť, že prečo, načo a začo sa pustil do rapovej tvorby a čo môžeš čakať do budúcna.

 

@stančo

Komentáre

Odporúčame