NewsPOPROCK

Featuring roka? PAVOL HABERA a BEN CRISTOVAO na spoločnej veci!

Už nejaký ten čas nás Pavol Habera na svojich sociálnych sieťach pripravoval na to, že sa čoskoro dočkáme jeho nového singlu. Bol zatvorený v štúdiu, aby nám priniesol niečo netradičné z jeho tvorby, ktorá ho tentoraz opäť dokázala spojiť so svojím „žiakom“ Benom Cristovaom!

Nahrávania sa zúčastnil i Viktor Hazard a o hudbu sa postaral sám Habera. Podľa jeho vlastných slov sa jedná o prvý „featuring“ za jeho kariéru, v príležitosti ktorého si tento týždeň založil i svoj úplne nový YouTube kanál. Ako už vieš z nadpisu, na spoluprácu si pozval Bena Cristovaa, z ktorým sa jeho vzťah rokmi vyvinul naozaj nevídaným spôsobom. S Benom sa samozrejme stretol počas dávneho ročníku SuperStar, minulý rok sedeli už bok po boku obaja na porotcovských stoličkách novej série.

Stali sa z nich dobrí kamaráti, a tak je tento featuring viac než pochopiteľným. Haberov text vyšiel z pera obľúbeného slovenského spisovateľa a textára Daniela Heviera. Spoločne s Benom dali dokopy pohodovú zamilovanú rádiovú skladbu CHCEM TO ZAŽIŤ EŠTE RAZ, ktorá o chvíľu takmer naisto dobyje rebríčky našej domácej počúvanosti.

Nezabúdaj ani na to, že Pavol Habera spolu s kapelou TEAM onedlho vyrážajú na tour po celom Česku i Slovensku, na ktorú zoženieš lístky práve TU.

Merch kapely TEAM nájdeš u nás na shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame