NewsPOPROCK

Ringo Starr z THE BEATLES v štúdiu pracuje na novom albume!

The Beatles sa bez pochýb navždy zapísali svojou jedinečnou hudbou do každého z nás. Ich hudba zmenila vnímanie populárnej tvorby a ovplyvnila jej ďalší vývoj. Všetko sa to však skončilo vo chvíli, keď legendárny John Lennon vyhlásil, že kapelu opúšťa a vydal sa na cestu, ktorá sa skončila predčasne a veľmi smutne. O celé dlhé roky neskôr sa na onen svet odobral i Gearge Harrison a nažive tak zostali posledný dvaja členovia, ktorí sú dnes braní za žijúce legendy…

Starr replaced original drummer Pete Best Credit: Harry Hammond/V&A Images/Getty Images

Paul McCartney sa v hudbe aktívne motal až dodnes, no o Ringovi sme počuli len veľmi striedmo. Občas sa síce pripomenul, no nikdy sa nejednalo o plnohodnotný návrat na scénu. Dnes stojí tento pán muzikant na prahu 80-tky a zatvára sa do štúdia, aby nám pripravil svoj nový album!

Je to pomerne čerstvá správa, na svetlo sa tieto informácie dostali len v posledných dňoch. Ringo sa takto vracia na scénu po svojej dvojročnej prestávke, kedy nám v roku 2017 priniesol svoj posledný sólový projekt Give More Love. Zároveň sa však táto legenda vydáva na turné so svojím All-Star Bandom… vyzerá to tak, že Ringo si na kľud hudobnej penzie naozaj nepotrpí!

@stančo

Komentáre

Odporúčame