NewsPOP

LUKÁŠ ADAMEC predstavuje videoklip k skvelej tanečnej novinke TANCUJ MI

Pochádza z Košíc a zraku a uškám Slovenska sa naplno ukázal v roku 2011 v druhom ročníku ČeskoSlovenskej SuperStar, ktorý sa mu podarilo vyhrať. Ľudia si ho obľúbili pre jeho príjemný hlas a prirodzené showmenstvo, ktoré predviedol i v roku 2016 v show Tvoja Tvár Znie Povedome… ktorú tiež vyhral. Jeho hudobná kariéra je plná krásnych a silných skladieb, s ktorými pokračuje až do dnes. 

Jeho čerstvou záležitosťou je totižto veľmi svieža tanečná vec s názvom TANCUJ MI. Tá vychádza von samozrejme spoločne s príjemným klipom plným krásnych tanečníčok. neverím tomu, žeby ťa tento song okamžite neodtrhol od stoličky a neposlal priamočiaro na tanečnú parket, pretože Luky opäť ukázal, že dokáže človeka rozhýbať ako čarovným prútikom.

Túto skvelú novinku si budeš môcť vychutnať už čoskoro i naživo! Zaujíma ťa kde? Už o pár dní v  Košiciach a prvý aprílový týždeň i v Bratislavskom Babylone. Vypočuť si budeš môcť všetky najväčšie hity, ktoré budú doprevádzať i hostia! Všetky podrobnosti i spolu s lístkami nájdeš TU.

Lukášov album nájdeš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame