NewsHIP-HOP

Ako vznikla Momova kérka na boku hlavy? Odsleduj to v novom videu!

V závere roka sme sa popri nespočet iných albumov dočkali i nového EP-ečka od Moma, ktorý si tak pre nás pripravil už druhý projekt za rok 2018. Po albume WLK sme sa tak dočkali čohosi, čo vieme pokojne nazvať ako také jeho rozšírenie a veľmi skoro na to sa začali na sociálnych sieťach objavovať správy o tom, že sa v roku 2019 dočkáme nového silného a veľkého albumu!

Projekt dostáva dopredu názov OUTSIDER, čo veľmi presne a trefne vystihuje Momov vzťah a prístup k celej rapovej scéne. Vody internetu však v nedávnej dobe rozvírila aj jeho kérka, ktorú si dal vytetovať na bok hlavy a časť tváre. Wolf-dragon samozrejme tak vyvolal nechápavé reakcie viacerých ľudí po internetoch, no zároveň si tak Momo získal i nemalé uznanie u väčšiny svojich skalných fans.

O tom, prečo ako a načo táto kérka vlastne vznikla, sa ti rozhodol Momo zároveň natočiť i sprievodné video, kde sa o tom dozvieš v piatich minútach zase o čosi viac. Zároveň nás všetkých informuje o tom, že takýchto videí možno pribudne i viacej, pretože Momo chce svojim fans priblížiť určité zaujímavé veci z jeho života a tvorby. Podľa vlastných slov sa necíti byť youtuberom, no za mňa sa jedná určite o zaujímavý nápad pre všetkých fanúšikov, sleduj to!

Momov merch a CDs nájdeš samozrejme na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame