NewsROCK

RED HOT CHILLI PEPPERS vystúpili pod pyramídami v Gíze, pozri si záznam!

Táto americká rocková skupina priamo z LA je dnes už jedným z kultových mien rockovej muziky. RED HOT CHILLI PEPPERS už roky patria k stáliciam tohto vznešeného a drsného žánru, pretože do neho vždy vedeli pridať čosi naviac, nejako ho okoreniť. Ako čili papričky… no ale teda v rámci nových vecí si pre svojich skalných fans vymysleli skutočne originálne vystúpenie!

View this post on Instagram

Josh soundchecking ??? ? @davidmushegain

A post shared by Red Hot Chili Peppers (@chilipeppers) on

Napriek tomu, že sa zvykne tvrdiť, že RHCP naživo nikdy neznejú úplne tak dobre ako na štúdiových nahrávkach, tento koncert je jednoducho špeciálnym. Zahrali ho totiž tento piatok v Egyptskej Gíze priamo pod legendárnymi pyramídami! Skutočne nevšedné miesto, no svojou atmosférou to splnilo asi všetky možné očakávania a fanúšikovia sa tak dočkali jedinečnej hudobnej akcie.

Koncert si však mohli vychutnať ich fanúšikovia nielen na mieste, ale i po celom svete! Kapela to totiž usporiadala ako stream, teda sledovať si ho mohol naživo z pohodlia domova aj ty. ešte poslednou správou na dnes odomňa je fakt, že tieto rockové legendy sa aktuálne usilovne zatvárajú do štúdia aby pre tvoje ušká pripravili svoj 12-ty album. Je sa teda určite na čo tešiť!

@stančo

Komentáre

Odporúčame