News

P.A.T. dissuje Hafnera, Veca i ADissa. Vraví, že nový album nám všetkým zavrie ústa

Pouličný autor tónov vydal svoj zásadný album 3UMF koncom roku 2017 a všetkým ukázal, že na slovenskú rapovú scénu právom patrí. Ďalšieho albumu FRANTO sme sa dočkali len rok na to, kde sa už P.A.T. ukázal skutočne na širokej škále žánrov, aby predviedol, že sa cíti slobodne v každom jednom z nich. A solídne mu to vyšlo.

Odvtedy však ešte neprešli ani tri mesiace a na sociálnych sieťach sa začali ukazovať narážky na to, že čoskoro sa vráti na scénu ten starý P.A.T. Čo to znamenalo? Nuž, jednoduchý fakt, že sa dočkáme ďalšieho albumu!

View this post on Instagram

V MÁJI VYDÁM ALBUM…RAPOVÝ SILNY ALBUM.. A DARMO MI SEM NA FB CHODIA ŽEBRÁCI A VYPISUJU SVOJE MINDRAKY A KOMENTY POD MOJE PRISPEVKY.. JA SI ŽIJEM SVOJ SEN VY PJBNÉ KRVY ! DOJEBEM VÁM VAŠICH OBLUBENÝCH REPEROV JEDNOU SKLADBOU KKTI.. A BUDEM ZLY A VULGARNY A NIKTO MA NEZASTAVÝ !! A DARMO MI NAPISEŠ ČO SI O SEBE MYSLIM A ČO NE. KEĎ TO JA POVIEM TAK TO BU DE. A TY TO BUDEŠ REŠPEKTOVAŤ ALEBO PÁLIŤ DO PČE ! JÁ SOM STROJCOM MOJEJ HUDBY NIE TY ! DOTERAZ SOM BOL POSLUŠNÝ CHLAPČEK AKO OSTATNÍ. STAČILO. ALBUM REVENANT BUDE RAPOVÝ ALBUM !! ps. toto nešlo pre mojich ludi a fans. oni dobre vedia ze nikdy nesklamem. a cenim ich ❤️ ostatni mi mozu zest kkt. STARÝ DOBRÝ P.A.T. JE SPÄŤ. ALBUM REVENANT VYCHÁDZA V MÁJI. TOMÁŠ HAFNER JE SKURVENÝ FEŤÁK. VEC JE ZAPREDANÝ STARÝ GEC ČO ROBÍ KOMERČNE REKLAMY. ADIS A JEHO CREW SÚ SKURVENI BUZERANTI. A TO PRECO TO PISEM VIEM ZATIAL LEN JA. ALE ALBUM REVENANT VAM TOHO ODKRIJE VÁC ! KOMU SA NEPÁCIA MOJE NAZORY NECH IDE CAWTE

A post shared by P.A.T (Pouličný Autor Tónov) (@poulicny_autor_tonov) on

Projekt nesie názov REVENANT a na svetlo sveta sa dostane už v máji. Vydať album po polroku? V našich končinách skutočne ojedinelý záležitosť, hoci slovenský rap aktuálne patrí asi medzi najaktívnejšie scény, keďže vychádza toľko albumov, že sa to nedá ani stíhať sledovať. Čo sa týka nového Frantovho sóla, môžeme očakávať samé silné veci. Nejden track je už samozrejme dávno nahraný a dostáva sa nám postupne jednotlivých ukážok, z ktorých si vieme začať robiť obraz.

V rámci promovania albumu REVENANT Pouličný autor tónov vypustil včera ďalšiu ukážku prísneho rapu, ktorú som ti hodil vyššie. V popise videa však ale nachádzame narážky na rovno viacerých zástupcov slovenského rapu. Tomáš Hafner, ktorý sa už roky hudbe aktívne nevenuje, „praotec rapu“ Vec, či ADiss so svojím OG Art. Aký má P.A.T. dôvod na takýto diss? Zatiaľ netušíme, no určite ťa budem informovať!

Albumy a merch POULIČNÉHO AUTORA TÓNOV stále nájdeš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame