NewsPOP

Pokúsila sa dcéra MICHAELA JACKSONA o samovraždu?

Okolo mena legendárneho kráľa popu Michaela Jacksona je posledné obdobie naozaj dusno. Môže za to dokument HBO s názvom LEAVING NEVERLEND, ktorý takpovediac usvedčuje dávno zosnulého speváka z pedofílie. Objavilo sa množstvo názorov, že sa jedná o ďalší pokus priživiť sa na jeho mene a majetku, obzvlášť teraz, keď sa už sám voči týmto obvineniam postaviť nemôže. 

Pravdou však zostáva, že nejedna zámorská rádiostanica vďaka tomu stiahla jeho tvorbu z rotácií vo svojom vysielaní a dokument zanechal veľkú stopu vo všetkých fanúšikoch. Dokonca i Janet Jackson sa na stranu svojho brata tentoraz nepostavila… V posledných dňoch je ale rozruch okolo Paris, 20-ročnej Jacksonovej dcéry, ktorá bola aktuálne hospitalizovaná. Bulvárne hyeny si to samozrejme hneď spojili zrejme so spomínanou kauzou okolo pedofílie jej otca a vyhlasovali, že sa jednalo o pokus o samovraždu. Pravda je však inde.

K nemocničným ošetrenie skutočne včera (sobotu) došlo, no všetky informácie o údajnej neúspešnej samovražde sú nepravdivými. O tomto však informoval i veľký portál TMZ, ktorých Paris označila rovnako za klamárov. Skutočný dôvod hospitalizácie sme sa však zatiaľ nedozvedeli.

Samotná Paris Jackson sa voči spomínaným obvineniam na kráľa popu vyjadriť odmieta, pretože sa vraj necíti byť správnou osobou, ktorá by do toho mohla vidieť a jej úlohou nie je svojho otca obraňovať. Nuž, to už znie naozaj všelijako… 

Antoinette Bueno‍

@stančo

Komentáre

Odporúčame