NewsHIP-HOP

Do tretice všetko dobré? NICKI MINAJ zrušila TRETÍ európsky koncert!

Haha, no veď ale toto neni už ozaj hanba? Celá Európa bola celé mesiace dopredu natešená zo správy, že aktuálna „kráľovná“ ženského rapu NICKI MINAJ sem zavíta spoločne so svojou novou našľapanou show k poslednému albumu QUEEN. Prvý koncert v Nemeckom Mníchove prebehol super, no už na ďalšej zastávke u nás na Slovensku sa ukázala fatálna nepripravenosť celého tímu.

Kamióny nezvládli cestu, prišli s extrémnym oneskorením, štáb nechal fanúšikov čakať niekoľko hodín, pokým Nicki oznámila, že sa nič konať nebude. Lístky sa vracali organizátormi a Nicki veselo pokračovala do Poľska. Neskôr sa problém s omeškaním ukázal i v Budapešti, kde síce taktiež s oneskorením, no predsa len vystúpila. Srandy sa začali, keď sa mala jedna z ďalších zastávok odohrať vo francúzskom Bordeaux. Tam sa zopakoval scenár z Bratislavy… koncert sa zrušil vďaka nedostatočným technickým podmienkam haly. Samé srandy, nie?

A žeby sme si zrušili ešte ďalší koncert, do tretice? A prečo nie, haha. Tentoraz do Írskeho mesta Dublin niektoré kamióny prepravujúce techniku pre zmenu nedorazili vôbec. Fanúšikovia čakali znovu celých 7 hodín… a zbytočne. Čiže promotérsku firmu opäť raz čaká vracanie peňazí za vstupenky, fanúšikovia sú samozrejme opäť extrémne sklamaní a celosvetový dojem z Nicki Minaj sa veľmi rýchlo a škaredo kazí. Na toto turné asi dobré spomienky mať nebude.

Albumy NICKI MINAJ stále nájdeš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame