NewsHIP-HOP

Oheň vo svetovom rape! YELAWOLF dissuje MGK, G-Eazyho a Post Malone

Vlk je na love? Možno aj tak sa dá zhodnotiť aktuálna téma, ktorá je momentálne omieľanou vo vodách svetového rapu. Uznávaný rapper z Alabamy, ktorý už roky figuruje pod Eminemovým Shady Records, si vo svojom čerstvom klipe strhol servítku spred úst a promo na piaty a záverečný album pod spomínaným labelom sa rozhodol urobiť skutočne vo veľkom štýle. 

„Hold up, G… easy, I can’t let this Tom Cruise lookin’ motherfucker just paddle by… Don’t know if I’m watching Vanilla Ice or Vanilla Sky… Marshall Mathers may have ignored you… But if you want the smoke, bring the foil… I’ll boil you till the kettle’s dry.”

Yelawolf má za sebou nesporne množstvo kvalitných vecí. Určite je jedným z tých rapperov, ktorý si môže dovoliť otvoriť ústa, no v tomto prípade určite ide o nemalú snahu odpromovať svoj nadchádzajúci album Trunk Music 3, ktorý výjde von ešte v roku 2019.

“Who else? I would diss Post Malone but he don’t even rap… Fuck it, fuck Post Malone, just because, let’s see if he answers back“

Okrem týchto dvoch jeho rapových kolegovcov si však Yelawolf čosi šetrí ešte pre svojho dávneho rivala Machine Gun Kellyho. Tomu sa ale chce viac povenovať práve na spomínanom albume. Čo si o tomto disse myslíš ty? Daj mi vedieť do komentárov!

Niektoré z Yelawolfových albumov stále nájdeš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame