KLIPNewsHIP-HOP

S kým sa za*ebáva tvoje dievča? KILDO ti to vysvetlí v jeho novinke

Hoci Kildo patrí medzi tzv. „mladé talenty“ slovenského rapu, keď sa obzrieme späť, nájdeme v jeho tvorbe bohatú históriu. Chalan je v rape už naozaj nejeden rok a v jeho trackoch môžeš krásne vidieť jeho vývoj ako intepreta, či človeka. 

Meno si začal na začiatku kariéry budovať silnými trackmi s veľkou výpovednou hodnotou a za sebou má už dve EP-ečka. Jedná sa o projekty MOLOTOW, či NASLEDUJ MA, no popri nich u neho nájdeme nespočet ďalších singlov, či klipov. Ich kvalita a technika rastie každým ďalším, o čom svedčí napríklad minuloročná pecka KOCKY SÚ HODENÉ, ktorú nájdeš na našom YouTube.

Teraz je však rok 2019 a Kildo so svojou tvorbou nekompromisne pokračuje ďalej. Tentoraz sa predstavuje so skladbou S KÝM SA ZAJEBÁVA, ktorá je možno o čosi iná od jeho predchádzajúcich vecí. Máme tu takpovediac „párty track“ s chytľavým refrénom, ktorý sa zameriava na istý druh dievčat… s ktorým si sa možno už stretol dokonca i ty sám. Kildo ti to ale porozpráva celé zo svojho pohľadu, tak tomu povenuj dve minútky pozornosti.

@stančo

Komentáre

Odporúčame