HIP-HOPNews

Rapper OPAK hľadá fanúšika na osobné stretnutie. Si ním ty?!

Nie je tomu vôbec tak dávno, čo nám dobre známy rapper Opak priniesol svoj nový sólový album. Jedná sa samozrejme o dosku PRODUKCIE, ktorej sa chcem povenovať i dnes. Tento album vyšiel po celých desiatich rokoch a znamená čosi ako Opakov comeback na scénu. S jeho vydaním si však pre svojich fans pripravil i nejednu špecialitku!

Napríklad za zmienku stojí to, že okrem tradične podpísaného CD si vieš kúpiť i jeho limitovanú edíciu. Tá okrem albumu obsahuje v špeciálnom boxe i ilustráciu z jeho coveru na látke v rozmere A2. Tu však vôbec nekončíme. Jednu limitku bol totiž fanúšikovi zaniesť sám Opak osobne a pri osobnom stretnutí ešte na moment zastaneme!

Horúcou novinkou je totiž správa, že Opak hľadá možno práve teba, aby sa s tebou stretol! A že čo pre to treba urobiť? V jednom balíčku z limitovaných edícií albumu PRODUKCIE totižto vieš nájsť číslo nula, ktorá nahradila jedno konkrétne číslo… ktoré to je a čo to celé znamená sa dozvieš až v momente, kedy sa Opakovi ozveš, že ty si ten, kto mal to šťastie a prišla ti limitka s číslom nula! Kontaktovať ho vieš na jeho instagramovom či facebookovom profile.

Album PRODUKCIE v klasickej i limitovanej edícii nájdeš stále na našom shope i s podpisom!

@stančo

Komentáre

Odporúčame