NewsROCK

BRAŇO MOJSEJ zakladá protialkoholickú kliniku v Prešove

Svojho času patril spoločne so svojou bývalou ženou Norikou k najsledovanejším postavičkám domáceho showbiznisu. Mal nejednu vlastnú televíznu showku a taktiež sa zvykne z času na čas zaoberať hudbou. Presne tak, reč je o Braňovi Mojsejovi, o ktorom tu máme dnes nové správy!

Jeho meno sa nepochybne veľakrát zvyklo spájať práve s nadmernou konzumáciou alkoholu, na internete máme takýchto excesových fotiek viac než dosť. O braňovi Mosjejovi vznikali memečka ešte skôr, než boli vôbec vymyslené, Braňo Mojsej jednoducho roky patril a stále patrí k tradičným slovenským osobnostiam, ktorého pozná snáď každý.

Nie je to tak dávno, čo rozbehol svoju vlastnú YouTubovú reláciu MediaPoint, kde vážnou formou reaguje na aktuálne dianie v spoločnosti, či sa venuje jednotlivým záujmovým témam, ku ktorým má čo povedať.

Práve ale spomínané alkoholové excesy majú v tomto článku dnes svoje právoplatné miesto. Z vlastnej skúsenosti sa totiž Braňo rozhodol pomôcť všetkým závislým od alkoholu, aby sa vedeli z tejto pliagy ľudstva raz a navždy vymotať. tento nápad sa aktuálne dostal do svojej hmotnej podoby, pretože v meste Prešov bola spustená nezisková organizácia MOJSEJ CLINIC, alebo teda protialkoholická liečebňa Braňa Mojseja. My mu držíme palce, je to šľachetný projekt, ktorý by v priebehu najbližších rokov mal ambíciu staž sa najmodernejším protialkoholickžm zariadením v našich končinách. (Zdroj: StartItUp)

Je sobota ráno, vela ludí po divokej noci piatok/sobota este tuho spí, niekto ani nie tam,kde plánoval a nie doma. Veľmi…

Uverejnil používateľ MOJSEJ clinic Piatok 22. februára 2019

@stančo

 

Komentáre

Odporúčame