NewsPOPROCK

Budúcnosť slovenskej muziky? KING SHAOLIN sa chystajú na turné!

Títo štyria mimoriadne talentovaní chalani sa dali dokopy už niekedy v roku 2011, kedy vznikla ich new-age kapela s názvom KING SHAOLIN. Svojím prvým albumom debutovali koncom roku 2012. Teraz tu však máme rok 2019 a chalani si pre nás chystajú nové veci!

Hoci je prevažná časť ich tvorby nahrávaná v anglickom jazyku, majú za sebou predsa len aj čosi v rodnej reči. Zopárkrát sme ich mohli vídať i po boku našej skvelej speváčky Celeste Buckingham, s ktorou odohrali nejeden koncert.

Chalani majú za sebou aktuálne dva plnohodnotné štúdiové albumy, a pred pár dňami sme sa dočkali ich druhého EP-ečka v poradí, ktorým je projekt VENUS VERSUS MARS. S ním samozrejme vyrážajú i na turné, ktorého dve zastávky si už fanúšikovia mohli pozrieť na vlastné oči. Pozri si, ako to vyzeralo v Prešove!

Doterajšie albumy KING SHAOLIN nájdeš na našom shope

Verili by ste tomu, že kapela má za sebou už 460 koncertov? A to nielen v domácom prostredí! Práve pre tento benefit je skvelé, keď dokážeš tvoriť v medzinárodnej reči a úspech sa tak vie dostaviť taktiež medzinárodný, čo ťa opäť posunie kamsi ďalej.

Aké zastávky ešte zostávajú na prebiehajúcom tour? Ak si z Bratislavy, prídi to odpáliť koncom marca v UHU CLUBE!

8/3 Prešov @ WAVE CNK
9/3 Košice @ KASÁRNE/KULTURPARK
15/3 Vrútky @ RC MLYN
22/3 Trnava @ TEN KLUB
23/3 Nitra @ MUSIC A CAFE
30/3 Bratislava – krst albumu @ UHU CLUB

@stančo

Komentáre

Odporúčame