EDMEventyRozhovory

Bassizm na Slovensko prináša ďalšie svetové meno. Culture Shock o pár dní zničí Trenčín

Ak pochádzaš z Trenčína alebo jeho širšieho okolia je pravdepodobné, že ich eventy pravidelne navštivuješ. Chalani z Bassizm organizujú akcie už nejaké tie piatky, počas ktorých stihli nazbierať nemalé skúsenosti. A čo pre más pripravujú najbližšie? Už o pár dní nás vďaka ním poctí návštevou Culture Shock. Ohľadom tejto udalosti sme sa chalanov spýtali na zopár otázok. Nenechaj sa ničím rušiť a prečítaj si krátky rozhovor.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

BASSIZM w./ Hedex [11.1] @hedexuk ? Photo by @j_juro ? #bassizm #hedex

Příspěvek sdílený BASSIZM (@bassizm.music),

 

S akými najzaujímavejšími menami ste doposiaľ spolupracovali? 
Spolupracovali sme s viacerými slovenskými ale aj zahraničnými menami, no medzi tie najzaujímavejšie patria – Hedex, Culture Shock, 1991, Teddy Killerz, B-Complex a Changing Faces. Tie najzaujímavejšie mená nás však čakajú tento rok.
Najčastejšie organizujete eventy v trenčianskom klube Stejdž, máte v pláne postúpiť aj do väčších klubov?
Už dlhšie plánujeme ísť do väčšieho klubu, pretože by to znamenalo veľký posun pre celý tím BASSIZM. Bohužiaľ, v Trenčíne veľa možností nie je, skôr by som povedal, že tu nie už nie je žiadna možnosť väčšieho klubu. Väčší klub nám otvorí aj väčšie možnosti, hlavne čo sa týka interpretov. Každopádne pevne veríme, že čoskoro.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

BASSIZM Open Air ? @glebzoo ? photo by @j_juro #bassizm #gleb

Příspěvek sdílený BASSIZM (@bassizm.music),

Koľko ľudí sa nachádza vo vašom tíme?
Momentálne BASSIZM tím tvorí štrnásť ľudí.  Na každom našom evente máme svojich vlastných DJ-ov, osvetľovačov (pozdravujem Subsoil) , fotografa (Juraj Jamrich), keďže sme prednedávnom začali bookovať zahraničných interpretov tak máme medzi nami aj človeka na International booking a podobne. Pevne veríme že sa najbližší rok náš tím ešte rozrastie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

James Pountney, viac známy ako @cultureshock , je Britský DNB DJ a producent. Momentálne vydáva tracky pod Britským vydavateľstvom RAM Records. V roku 1996 sa prvýkrát zoznámil s DNB, a to pri počúvaní pirátskych rádií. Doma si vybudoval malé štúdio so základným vybavením a začal nahrávať jeho vlastnú tvorbu. Prvé čo vydal bolo „The Vega EP“ na Moving Shadow v roku 2004. O dva roky neskôr podpísal zmluvu s už spomínanými RAM Racords, vďaka Andymu C, šéfom labelu, ktorý si ho vtedy všimol. No a teraz prichádza do Trenčína so svojim nadupaným energickým setom ! . Už máš svoj lístok ?? Ak nie tak ?? . Lístky kúpiš online na – tickpo.sk (Link v BIO) . Alebo v trenčianskej kaviarni @paddock_cafe (bez manipulačného poplatku) ? . #bassizm #cultureshock #drumandbass

Příspěvek sdílený BASSIZM (@bassizm.music),

Čo nás čaká 22. Marca?
22.3. nás čaká návšteva z Britských ostrovov – Culture Shock. Ľudia sa jednoznačne majú na čo tešiť v podaní tohto producenta, ktorý nám donesie kúsok jeho tvorby až do Trenčína . Ľudí okrem veľkej zábavy čaká viac ako hodinový set v ktorom si každý nájde to svoje.
Pokiaľ sa chceš tejto párty zúčastniť sleduj udalosť na Facebooku a Bassizm na Instagrame.

Komentáre

Odporúčame