Newsk-pop

K-POPová skupina BTS ohlasuje svoj nový album! Kedy sa ho dočkáme?

Vieš čo je k-pop? Hudobný subžáner, ktorý posledné obdobie šľape stále viacej. Zrodený bol pochopiteľne v Južnej Kórei ešte niekedy v 90.tych, no odvtedy samozrejme prešiel nejednou zemou. Je pre neho symbolickou veľká audivizuálna show aj v obyčajnou videoklipe. A v súčasnosti má veľmi jasných zástupcov, ktorých pozná celý svet. 

Je to sedem chalanov, ktorý sa spojili do boybandu menom BTS. Ich kariérny rast je bezpochýb veľmi raketovým a i slovenskí fanúšikovia si ich pred časom mohli vychutnať „naživo“. BTS totiž urobili záznam ich koncertu, ktorý sa vysielal v kinách po celom svete ako film. Haha, novodobý spôsob ako zarobiť, nie? Koncertuješ bez toho, aby si niekam chodil!

View this post on Instagram

Comment “BTS” as many as you can

A post shared by BTS – BANGTAN (@bts0fficial) on

Najnovšie informácie z ich prostredia však hovoria o chystanej novej štúdiovke na tento rok. Tento oznam prebieha spoločne s chystaným turné po svetových štadiónoch, ktoré budú pravdepodobne všade beznádejné vypredané. Projekt ponesie názov Map of the Soul: Persona a svetlo sveta by mal uzrieť už 12.teho apríla. Ešte malé info na záver… predobjednať si ho budeš môcť už od zajtra… a teda 13.teho amrca!

@stančo

Komentáre

Odporúčame