NewsLatino

JENNIFER LOPEZ sa zasnúbila! S kým?

Kto by to bol povedal, že v lete tohto roka oslávila krásna latino diva Jennifer Lopez svoju 50tku? Táto herečka a speváčka si za posledné roky vystriedala nejedného zajačika po svojom boku, no vyzerá to tak, žeby sa konečne mohla ustáliť. Teda, asi naozaj…

Jej nadchádzajúca svadba sa uskutoční s jej partnerom, s ktorým tvorí pár od roku 2017. Jeho meno je Alex Rodriquez a ide o niekdajšieho profesionálneho hráča baseballu. V týchto dňoch párik zverejnil romantickú fotenku, kde je peknúčko vidieť snubný prsteň… ktorý by the way mal stáť až vyše jedného milióna amerických dollárov… čo sa teda asi naozaj moc ľúbia. Fotka má už v aktuálnom čase už pekných pár mega lajkov a celé zásnuby sa odohrali na ich aktuálnej dovolenke na Bahamách. Veď ozaj… Bahamy… pláž… západ slnka… perfektná manikúra… no všetko proste tak ako má byť, dokonalo rozprávkové zásnuby.

Pre Jennifer Lopez to bude už tretia svadba v poradí, tak dúfame že i poslednou, haha. Každý zo snúbencov má však už svoje deti a obaja sa údajne (veď logicky) veľmi tešia, až sa ich rodiny spoja do jednej veľkej. Gratulujeme!

@stančo

Komentáre

Odporúčame