KLIPNewsHIP-HOP

Dalyb to rozsviesti všade kam príde. Sleduj videoklip k novej svetovej spolupráci

Keby máme zostaviť pomyselný rebríček troch najaktívnejších interpretov na Slovensku, je viac než pravdepodobné, že Dalyb z košickej Haha Crew by sa umiestnil na najvyššej priečke. Okrem toho, že sa jeho hudby pravidelne objavujú na najväčších klubových bangroch, stíha Dalyb naplno kryť chrbát Zayovi na jeho Navždy Mladý Tour. Ako už vieš, Dalibor sa okrem toho stále stíha venovať aj jeho kariére rapera.

Ako už si mal možnosť vidieť  počuť, na jeho najnovšej skladbe AHA nehosťuje žiadny raper zo Slovenska či Česka. Svojho hosťa si vybral rovno z amerického Harlemu. Ako sa zdá, Snubbs má nakročené k sľubnej kariére, ktorá podobne ako tá Tekashiho začala práve v Yakshovom labeli FckThem. Myslím, že ten už určite poznáš aj ty.

Pokiaľ žiješ – nežiješ v jaskyni je zrejmé, že si tento klip videl už včera na instagramových storkách Jagermeistra, no oficiálna youtubeová premiéra vyšla len pred pár minútami. Mimochodom. Ak ťa zaujíma, ako sa tento klip z New Yourku natáčal, nižšie prikladáme zopár fotiek, za ktoré ďakujeme Yakshovi.

Komentáre

Odporúčame