KLIPNewsPOP

Najkrajšia slovenská tvorba? SIMA MARTAUSOVÁ sa v západe slnka prechádza zasneženým lesom

Čoraz populárnejšia slovenská pesničkárka a herečka Radošinského naivného divadla, Sima Martausová, si pre teba pripravila čarokrásny videoklip zo svojho nového albumu. Pieseň je k titulnej veci projektu, a teda nesie pokojný názov LEN TAK SA STÍŠIM. A skutočne pokojným je i samotný singel. 

O príjemný videoklip sa postarali chalani z MOOVI a ponúka ti krásne zábery z prírody pokrytej snehovou prikrývkou so samotnou Simou uprostred tej magickej scenérie. Natáčanie každého klipu však sprevádzajú i veselé momenty a ty si jeden z nich vieš vychutnať na vlastné oči… ☺

CD LEN TAK SA STÍŠIM uzrelo svetlo sveta začiatkom roku 2019, a teda od posledného albumu uplynuli už tri roky. Za ten čas Sima Martausová dospela spevácky opäť kamsi ďalej a pripravila nám nejeden hit. Či už si spomenieme na vec ČARO OBYČAJNÝCH VECÍ alebo úspešný song NENAHRADITEĽNÁ. V skratke, celý album LEN SA TAK STÍŠIM je akustický a za nás ide aktuálne o jeden z najkrajších slovenských hudobných projektov plný krásnych myšlienok, nenechaj si ho ujsť ani ty!

Nový album LEN TAK SA STÍŠIM stále nájdeš aj na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame