NewsEDMEventy

DJ EKG odohral warm up set pred Paul Kalkbrennerom. Vypočuj si ho aj ty!

Predvčerom, a teda konkrétne 7. marca, sa na Slovensko vrátil po siedmych rokoch jeden z najuznávanejších elektronických hudobníkov sveta. Priamo z Berlína sa k nám do Bratislavskej Refinery Gallery vrátil aj spoločne s novou tvorbou a fanúšikovia elektro hudby si tak užili parádny sviatok. 

41-ročný Nemec je v hudbe už od roku 1999 a za ten čas vystriedal nejedno umelecké meno ako Granade, či DJ Ickarus, čo sa napokon ustálilo na jeho rodné meno. Zaujímavosťou je, že vďaka tomu, že je okrem hudobníka i hercov, na stageoch predvádza o čosi „hodnotnejšiu“ show ako bežný DJs. Má za sebou kvantum úspešných produkcií ako album “Berlin Calling – The Soundtrack”, či jeho azda najznámejší singel Sky and Sand, z ktorého sa predalo viac ako 200 000 kópií.

View this post on Instagram

#ready? #partsoflifetour #partsoflifebook… #pklive #pktour . Tickets: partsoflife.net 16 Jan – Loftas, Vilnius (Sold Out)  17 Jan – Palladium Riga, Riga  18 Jan – Kultuurikatel, Tallinn  19 Jan – The Circus, Helsinki  23 Jan – Rockefeller Music Hall, Oslo  24 Jan – Munchenbryggeriet, Stockholm  25 Jan – Tradgar'n, Gothenburg (Sold Out) 26 Jan – Dr Koncerthuset, Copenhagen (Sold Out)  30 Jan – A2, Wroclaw (Sold Out)  1 Feb – Studio, Krakow (Sold Out) 2 Feb – Mtp Hala Nr 1, Poznan (Sold Out)  6 Feb – Haus Auensee, Leipzig (Sold Out) 7 Feb – Palladium, Cologne  8 Feb – Warsteiner Music Hall, Dortmund  9 Feb – Pier 2, Bremen  12 Feb – Mehr! Theater, Hamburg 13 Feb – Alter Schlachthof, Dresden (Sold Out)  15 Feb – Luxexpo The Box, Luxemburg (Sold Out) 16 Feb – Forest National, Brussels (Sold Out) 23 Feb – Fabrik, Madrid  26 Feb – Wagenhallen, Stuttgart (Sold Out)  28 Feb – Zenith, Munich  2 Mar – Zoner Bobyhall, Brno  7 Mar – Refinery Gallery, Bratislava  8 Mar – Museumsquartier, Vienna (Sold Out) 13 Mar – Palladium, Geneva  15 Mar – Halle 622, Zurich  16 Mar – Fabrique Milano, Milan (Sold Out)  19 Mar – Le Transbordeur, Lyon (Sold Out) 20 Mar – Le Bikini, Toulouse (Sold Out) 21 Mar – Warehouse, Nantes (Sold Out)  22 Mar – L'olympia, Paris (Sold Out) 30 Mar – Max-schmeling-halle, Berlin (Sold Out)

A post shared by Paul Kalkbrenner (@iampaulkalkbrenner) on

V Bratislave odpálil svoju veľkolepú show na zastávke svojej rozsiahlej európskej tour PARTS OF LIFE. Ako to už ale býva zvykom, opäť sme sa dočkali skvelého predskokana a tento post dokonale ovládol náš slovenský DJ EKG, ktorý so svojím setom prichystal peknučký warm-up pre všetkých návštevníkov akcie. Jeho fajnový setík priamo z akcie si ale môžeš vypočuť aj ty a ešte k tomu aj z pohodlia domova! Celý bol totiž včera zverejnený na kanály ACTIVE MELODY MUSIC. Príjemné počúvanie!

@stančo

Komentáre

Odporúčame