NewsHIP-HOP

Český label TY NIKDY získal cenu ANDĚL za album AKTA X

Ty Nikdy Label, TNKDLBL, českí a slovenskí vlci, ktorých zastrešuje jeden label. Založil ho Idea ešte v roku 2006 a kto mohol vedieť na koľkých členov sa rokmi rozrastú? Chalani vydávajú okrem vlastných sólových CDs aj spoločné labelové albumy a dnes a budeme baviť presne o tých. Teda, konkrétne o výnimočnom projekte AKTA X.

Minulý rok vyšlo na slovenskej i českej scéne kvantum kvalitných rapových albumov. Dnes ale chcem zamerať hlavne na našich západných susedov, hoci v TY NIKDY nájdeme i dvoch Slovákov s výnimočnými rapovými skills, a to Matysa a Boy Wondera. Tí spoločne so svojimi českými kolegovcami dali v druhej polovici roku 2018 silný labelový album AKTA X, ktorí bol plný skvelých tém, kvalitných produkcií a našli sme na ňom hromady výbornej lyriky.

View this post on Instagram

@tynikdylabel ❤️?Díky Boooyz?

A post shared by Eminem Novák (@mcgey) on

Album sme teda nielenže ocenili my, ale dostalo sa mu i oficiálneho uznania. Na 28. odovzdávaní prestížnych českých cien ANDĚL sa v tomto ročníku dostalo rapovej muzike svojej vlastnej kategórie. To hneď padlo vhod práve chalanom z TY NIKDY, ktorí takto získali ocenenie album roka za spomínaný projekt AKTA X. Čo dodať? Gartulujeme a tešíme sa na nové veci!

Album AKTA X a mnoho ďalšieho nájdeš u nás na shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame