Rozhovory

WUGABO: Je tu viac raperov a slávnych ľudí, ktorých by sa oplatilo na*rať (NEWSTALK)

Newstalk. Tak sa volá rubrika, v ktorej budeme pre teba pravidelno-nepravidelne prinášať krátke rozhovory s ľuďmi, ktorí ťa bavia. Dnes som si na mušku zobrala Wugaba, známeho tvorcu memes,(aj) vďaka ktorému takmer z Instagramu zmizol profil rapera Separa.  Nečakaj nič edukatívne, čakaj tupotu a humor.

View this post on Instagram

moje znamenie

A post shared by @ wugabo on

Kto je vlastne Wugabo? Predstav sa nezvdelancom, ktorí ťa ešte nepoznajú. 

Wugabo je 23 ročný chlapec z Vranova nad Topľou, ktorý tvorí memes a rôzne relatívne vtipné veci na Instagram. Sem tam pridám aj fotku kde mi vidno autfi,keď som oblečený jak džefo.

Ako si prišiel k tomu, že si začal tvoriť memes?

Stiahol som si z App Store aplikáciu na tvorbu memes a už to išlo, pred tým bol môj Instagram plný rôzneho, nezmyselného odpadu zo súkromia.

Dá sa vôbec povedať, že čerpáš inšpiráciu? Alebo tie memes proste len tak plynú zo situácii?

Celé to je situačné, buď sa niečo z toho stalo mne, mojim blízkym, alebo si to jednoducho vymyslím. Neviem, či sa vôbec dá baviť o nejakej inšpirácii. Proste mi napadne nejaka p*čovina a postnem to.

Čo počúva Wugabo?

Čiernu genkstersku hudbu a sem tam mongolský hrdlový spev.  

Hmm, rap. Máš obľúbených konkrétnych raperov?

Ťažko uviesť konkrétnych reperov, lebo v zahraničí ich je toľko dobrých, že by som sa tu rozpisoval 3 hodiny. Ale reper ,na ktorého albumy sa teším a chvalabohu ich vydáva veľmi veľa je Future. Z vykopávok mam rad UGK, 3 6 Mafiu a celkovo ten dirty south. Samozrejme tiež New Yorkských raperov, nikdy som si nešiel West Coast. Z SK/CZ scény to sú hlavne Haha Crew a Milion +.

Poďme sa trošku pohrabať v téme –  ty, meme stránky, (takmer) Separov zmiznutý profil z IG. Ako si to celé vnímal?

Celé som to vnímal ako jednu veľkú zbytočnú drámu z jeho strany, ktorá koniec koncov dopadla v prospech mňa, keďže som sa dostal do povedomia ľudí. Teraz, keď to celé utíchlo a stále po Instagrame kolujú memes so Separom, mi ale príde trápne, aby som pokračoval, lebo to už robia všetci. Nemôžem za  to, že sa niekto stotožňuje s mojím názorom naňho, ktorý som vyjadril v memečkách. Každopádne, je tu viac reperov alebo známych osobností, ktorých by sa , podľa môjho názoru, patrilo nasrať. Uvidíme teda, kto bude ďalší.

Zobral si si k srdcu slová, ktoré ti cez IG adresoval?

Vôbec, celé som  to bral ako pokus uraziť ma, na ktorom som sa akurát tak zasmial. Prúd riedkeho hovna z ktorého vychádzajú na svet ľudia, ktorí tvoria memes, to je celkom vtipná predstava.

Ako to berieš teraz a čo si si z toho odniesol?

Ako som už vyššie spomenul, príde mi to už obohraté si z neho robiť p*ču, lebo po tej “kauze” sa s memečkami tohoto rázu pretrhlo vrece. A neodniesol som si z toho nič podstatné, o čom by som vedel.

Ale tak, asi ti to prinieslo viac followerov…

To hej. Dosť veľa. Díky moc.

Na záver ma zaujíma už iba jedno: Máš rád borovičku alebo preferuješ iný druh zábavy? 

Preferujem prečítať si dobrú knižku alebo len tak sedieť pri ohníku v kruhu najbližších a diskutovať o politike.

 

 

by: Kata

Komentáre

Odporúčame