HIP-HOPNews

KYLIE JENNER obvinila TRAVISA SCOTTA z nevery

Máme tu ďalšiu drámu v rodine Kardashianiek? Vyzerá to, že áno a teba určite zaujíma, že čo. Teda, popravde o živote kardashianiek by som ti asi zrovna moc nepísal, ak by sa to netýkalo muziky. Ale keďže 21-ročná Kylie Jenner má očividne akési nové zistenia ohľadom jej vzťahu s rapperom Travisom Scottom.

S ním má sotva ročné bábätko menom Stormi. Pár s Travisom tvorí Kylie od roku 2017 a aktuálne počas prebiehajúceho turné k albumu ASTROWORLD to vyzerá tak, že ich vzťah aktuálne prebieha ťažkou skúškou. Práve spomínaný ASTROWORLD TOUR štvrtkový koncert v Buffale Travis dokonca preložil, aby zostal v L.A. a pokúsil sa tento rodinný problém vyriešiť. To sa dá pochopiť, ťažko by odohral plnú show s myšlienkou na takýto závažný rodinný problém. On totižto absolútne popiera akúkoľvek neveru voči Kylie, ktorá na neho vytiahla toto obvinenie v stredu večer.

Nuž, čo dodať? Môžme len dúfať, že sa tieto spory vyriešia čím skôr, nech sa Travis vie v plnej sile vrátiť na pódiá. A odkaz na dnes… nebuďme zbytočne žiarliví. Môžme tak nechcene zrušiť koncert nášmu partnerovi. 

Album ASTROWORLD vieš kúpiť na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame