NewsPOPRnB

Homosexuálny spevák MNEK kritizuje Arianu Grande. Čo jej chce odkázať?

Posledný týždeň sa vo svetových médiách obracia téma kontroverzného faktu, že aktuálne jedna z najúspešnejších svetových speváčok súčasnosti, Ariana Grande, dostala post headlinera na LGBT Pride na aktuálnom ročníku v Manchesteri. Nehovoriac o raste cien lístkov na vstup, čo dohromady viedlo do rozsiahlej debate. 

R&B a popový spevák MNEK sa rozhodol vyjadriť sa k celej záležitosti cez svoj účet na Twitteri. Jeho hlavným pointom bolo, že sa mu ako homosexuálnemu umelcovi nedá úplne jasne pochopiť, prečo by headlinerom mala byť práve Ariana Grande, ktorá do komunity LGBT jednoducho kvôli svojej sexuálnej orientácii nepatrí. Vidí problém v tom, že takto sa istým spôsobom nepodporí ani  LGBT komunita, a teda ani LGBT umelci, ktorým by mali smerovať peniaze z lístkov práve namiesto Ariany. Trochu ťažšie na pochopenie… ale dá sa v tom nájsť istá logika, nie?

Celý tento problém vznikol na podnet podcastového interview Troya Sivana, v ktorom odznelo, že nemôže LGBT očakávať také veľké meno headlinera zo svojej komunity… keď taký človek aktuálne neexistuje. Ako sa dalo čakať, spustilo to oheň… Budem ťa informovať, ako situácia dopadla!

@stančo

Komentáre

Odporúčame