NewsSoundtrack

Slim Shady naháňa Eminema, aby sa doňho znova prevtelil. Vracia úder všetkým kritikom

Pred pár dňami Eminem vydal z ničoho nič album Kamikaze, ktorý sa postaral o poriadny rozruch ako za starých dobrých čias. Kontroverzné riadky v kombinácii s agresívnym prejavom si našli svojich adresátov. Sú to rapperi, kritici a zaškatuľkovaní ľudia. Aj o tom je včerajšia novinka v podobe videoklipu FALL. 

Ten začína v aute, v ktorom sa Em vozí s jeho parťákom Royce Da 5’9″. V mobile sa mu začnú vynárať všelijaké negatívne správy a upozornenia na jeho prechádzajúci album Revival. Internetoví hrdinovia jeden za druhým píšu svoje názory a irelevantné komentáre, aby si vyliali srdiečko. Eminem sa rozhodne hodiť mobil na zem, pričom nevedome vypustí démona/tieň, ktorý pomaly vychádza zo zariadenia a chystá sa ho naháňať. To by malo symbolizovať Slim Shadyho, ktorý sa chce vrátiť späť do svojho „tvorcu“. Myslím, že to je skvelé stvárnenie a celkom sa mi to podobá na vzťah človeka so symbiotom. Tí čo nevedia, tak píšem o Venomovi od Marvelu, ktorý vychádza v októbri a Eminem nahral k nemu titulný track, tiež na albume Kamikaze. 

Slim Shady naháňa Eminema, aby sa doňho znova prevtelil. Vracia úder všetkým kritikomVideoklip zobrazuje Eminema, ako uteká pred Slim Shadym, pričom prekonáva rôzne prekážky a nebojí sa preraziť aj stenu. Samozrejme si môžete vypočuť narážky na Joe Buddena či Tylera, The Creatora. Celá snaha ale nevyšla, pretože ho nakoniec aj tak chytí a prevtelí sa. Eminem už len vyskočí z okna (FALL) a dopadne na zem ako Slim Shady, ktorý stúpil na vlastné CD Revival. Týmto uzatvára kapitolu, ktorou sa chcel vybrať s Revival a vsádza na nebezpečného a cynického Slim Shadyho, ktorý nemá zľutovanie nad nikým. Album Kamikaze si môžete objednať v CD forme priamo tu. 

“Everybody’s been telling me what they think about me for the last few months, maybe it’s time I tell them what I think about them.”

Komentáre

Odporúčame