NewsHIP-HOPVideo

Ozbrojený MAJSELF si to rozdal so svojím najväčším fanúšikom (AUTOMAT)

Keď som napísal najväčším, tak som myslel toho naozaj najväčšieho a najťažšieho Pezinčana v hre… a to strýca Filipa. Ten si pre teba totižto pripravil jedinečný nový diel svojej showky AUTOMAT, v ktorej dnes teda samozrejme vyspovedal samotného Majselfa. A čo môžeš čakať? 

Len cez víkend vyšla von úplne čerstvá latino záležitosť POSLEDNÝ TANEC, kde Majself oslavuje 10.te výročie svojho vzťahu s jeho krásnou ženou. Song je novinka z chystaného albumu a hádaj čo… Práve o spomínanom novom albume, spomienkach dozadu k začiatkom v rape, ale i plánoch na celý rok 2019… o tomto všetko o mnoho ďalšom Majselfa náš starý dobrý strýco Filip vyspovedal.

Pojazdili si spolu po uliciach Bratislavy a uvarili tak pre teba úplne nový diel našej skvelej showky! Ako to už býva zvykom, Filip si pre Majselfa ako svojho nového hosťa opäť pripravil niečo špeciálne a dal mu do rúk zbraň. Už si nažhavený? Daj si teda novú časť a určite sa teš na nové veci z produkcie RukaHore a o Majselfovom novom albume ťa samozrejme informujem!

Majselfove doterajšie albumy nájdeš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame