NewsEventyHIP-HOPRozhovory

Autor populárnych ilustrácií LEGO postavičiek slovenských influencerov Kajo Šinkovič a prvá hodobná show pod jeho hlavičkou (Povedz čo)

Pokiaľ si do dnešných dní nežil v jaskyni bez internetu zrejme ti ho nebude nutné nejak extra predstavovať. Ilustrácie od Kaja Šinkoviča sa slovenským internetom šírili obrovskou rýchlosťou. Jeho výtvory si na svojich instagramových profilovkách osvojili napríklad Separ, Sajfa, Gogo či Sergei Barracuda. V poslednej dobe sme sa však stretávali skôr s premenou známych postáv na postavičky LEGO.

View this post on Instagram

KF by @kajosinkovic

A post shared by Kajo Šinkovič (@kajosinkovic) on

Dnes sa však jeho grafickým talentom venovať nebudeme. Kajo má k hudbe blízko a aj to bolo jedným z impulzov pre zorganizovanie jeho prvej hudobnej akcie. Tá sa bude konať už prvého marca, čiže tento piatok v trenčianskom obľúbenom klube Stejdž. Pri tejto príležitostí sme sa Kaja spýtali zopár otázok, ktoré ti snáď pomôžu pri rozhodovaní kde budeš tráviť piatkový večer.

 Už 1.3. organizuješ v Trenčíne svoju prvú hudobnú show s názvom Clout. Čo ťa k tomu viedlo?

Mám v okolí ľudí čo robia hudbu, ale nedostáva sa im dostatok pozornosti. spravil som si výber interpretov, o ktorých si myslím že majú potenciál.

 Bude Clout jednorázová akcia alebo sa budú konať pokračovania i v ďaľších mestách?
Keďže je to prvá akcia, nerobím ešte nejaké veľké plány. Uvidím podľa návštevnosti, bolo by to zaujímave spraviť aj v iných mestách, s inými ľuďmi, lenže mladých a kvalitných interpretov je tu málo
 Nerozmýšľal si, že zahráš aj ty sám? 😀 
Haha, zatiaľ nemám s čím.

 

 

Komentáre

Odporúčame