EventyJAZZ

Na Slovensko zavítajú najväčšie jazzové hviezdy! Kde si ich vieš pozrieť aj ty?

V druhej polovici Marca, prebehne Slovenskom JAZZOVO- FUNKOVÁ SMRŠŤ. Pete Ray Biggin – bubeník zo skupiny LEVEL 42 príde na Slovensko a spolu s formáciou Eugen Botoš FINALLY odohrajú turné po Slovenských mestách. Tešiť sa môžeme na naozajstnú smršť a dokonalý hudobný zážitok na svetovej úrovni. 

Pete Ray Biggin, je aktuálne jeden z piatich najlepších bubeníkov na svete a od roku 2010 je stabilným členom skupiny LEVEL 42. Vystúpi ako hosť Eugena Botoša, ktorý patrí medzi pár slovenských hudobníkov, ktorí sa reálne presadili vo svete a vo svojom nabitom programe si nechal  miesto aj pre svojich domácich fanúšikov. Turné zasiahne 10 miest po celom území, od východu na západ. Levice, Košice, Humenné, Žilina, Michalovce, Prešov, Bratislava, Donovaly, Nové Mesto nad Váhom a Nové Zámky budú zasiahnuté funkovou smršťou.

Klávesy – EUGEN BOTOŠ, basgitara – RÓBERT VIZVÁRI, spev– MARTIN Klempár, bicie – PETE RAY BIGGIN. Na koncertoch v Humennom, Michalovciach a v Prešove sa predstaví aj výborný saxofonista Mario „Gapa“ Garbera (Imt Smile) 

15. 3. Levice Revitzky klub
16.3.  Košice Ges klub
17.3.  Humenné
19.3.  One Day Jazz Festival v Žiline
20.3.  Michalovce
21.3.  Prešov, sklad hudby na Stromoradí
22.3.  Bratislava – Hron
23.3.  Hotel Galileo Donovaly
26.3.  Blue Note Nové Mesto nad Váhom
27.3.  Nové Zámky
Na jeseň v tejto zostave kapela odohrá turné v Anglicku a v Nemecku. Ak máte radi kvalitnú hudbu, tak ste práve dostali ten správny tip.

Komentáre

Odporúčame